Hakkımızda

Güzel Villam Kimdir?

Güzel villam; Birikim Su Sistemleri İmalat İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. markası olarak tatil konutu kiralama hizmeti sunmaktadır.

Birikim Su Sistemleri İmalat İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 20 yılı aşkın süredir su arıtma, havuz filtrasyon sistemleri, ozonla temizleme sistemleri alanında faaliyet yürüten firmamız 2019 yılında Kaş/Kalkan merkezli olarak Güzelvillam Villa Kiralama Ofisini kurarak siz değerli misafirlerimize konfor ve kalitede yüksek standar sağlayan tatil konutları sunmaya başlamıştır.

Son 5 yıldır villa kiralama sektöründe şirketimiz bünyesindeki villalarımızı kiralayarak faaliyet göstermekte iken .Son 3 yıldır ise villa turizmine artan taleple doğru orantılı olarak Antalya, Kaş , Kalkan, Fethiye, İslamlar, Dalyan, Çeşme, Bodrum, Kuşadası gibi Türkiye’nin birçok turizm merkezinde standartları yüksek villa, apart, köy evi, bungalov ve daha birçok konseptte tatil konutunu siz değerli konuklarımızla buluşturmak için çalışmalarımızı yoğun bir gayretle sürdürmekteyiz.

Neden Güzel Villam Tercih Edilmeli?

Öncelikle konuklarımız www.guzelvillam.com online rezervasyon platformumuza girdikleri andan itibaren soracakları her soruya hiç beklemeden cevap alacakları danışmalarımız tarafından karşılanacaktır.

Konuklarımız tarafından sorulan tüm sorular; danışmanlarımız tarafından hiç bekletilmeden gerek canlı destek hattı, whatsapp, mail gerekse iletilen telefon numaraları aranarak cevaplanacaktır.

Danışmanlarımızın iletişim süreci rezervasyon yapılması ile bitmeyecek konuklarımız kiraladıkları evlerde ki konaklama sürecinin sonuna kadar sürecektir.Konuklarımızın yaşadıkları en küçük problemde dahi her zaman karşılarında bir muhatap bulacaktır.

Misyonumuz

Gerek acentemiz bünyesinde sunduğumuz villa, apart, bungalov gibi bir çok konseptte konutta gerekse rezervasyon süreçlerine aracılık ettiğimiz birçok çeşit konseptte konut için en yüksek standartları sağlamak, konuklarımızı en doğru şekilde bilgilendirmek, ev seçimi konusunda doğru tercihler yapmalarını sağlamak ve hepsinden önemlisi siz değerli konuklarımızın gerçekten hayalini kurduğunuz o güzel tatilinizi yapmanız ve tüm bu rezervasyon süreçlerinden memnun kalmanız bizim en önemli misyonumuzdur.

FİRMA VERGİ KİMLİK BİLGİLERİMİZ

Birikim Su Sistemleri İmalat İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti

Vergi Dairesi: Halkalı Vergi Dairesi

Acente ünvanı: Güzel Villam Villa Kiralama Ofisi